Uitnodiging en deelnemers

Het jaarlijkse rapid toernooi dat schaakclub Woerden organiseert, wordt vanaf dit jaar gesponsord door Okkerse & Schop advocaten. In 2017 zal het toernooi plaatsvinden op zaterdag 2 december.

Logo Okkerse & Schop kader pVoorheen vond dit succesvolle toernooi vele jaren plaats onder de namen Goudkuipje toernooi en de laatste paar jaar heette het het Rabo Rapid toernooi. De standaard formule, groepen van zes spelers van ongeveer gelijke sterkte, zal ook dit jaar weer worden toegepast, waarbij de bovenste drie spelers met een prijs naar huis gaan. U kunt u opgeven via de toernooidirecteur Ton de Nijs, tel: 06-20601011, e-mail: tonnijs@xs4all.nl.

Toernooivorm Zeskampen (indeling naar sterkte)
Speeltempo 30 minuten p.p.p.p.
Locatie Minkema scholengemeenschap,
Minkemalaan 1, 3446 GE in Woerden
(5 min van NS-station – Zuidzijde)
Start U wordt verzocht om 9:30 aanwezig te zijn
Duur Van 10:00 tot 17:00 uur
Inschrijfgeld € 8,00
Prijzen 3 per groep in natura
Inschrijven bij Ton de Nijs
tel: 06-20601011
e-mail: tonnijs@xs4all.nl

De deelnemerslijst:

Sten Goes Woerden 2234
Marcel Schroer Woerden 2140
Valery Maes Kalmthout 2116
Arjan van der Leij Rotterdam 2033
Ed Oosterlaken Oudewater 2022
Tjerk Hacquebord Utrecht 2019
Leen de Jong Bodegraven 2016
Matthijs Dijkstra Berlicum 1998
Jelle Wiering Utrecht 1992
Selman Ercan Woerden 1986
Pim Ydo Utrecht 1981
Gert Legemaat Doorn 1973
Martijn Pauw Bennekom 1973
Frans Bottenberg Gouda 1962
Bas Jansen Vlist 1961
Jim Reed Wychen 1845
Bas Verberne Woerden 1840
Jan Sybren Zagema Utrecht 1822
Klaas Veldhuijsen De Meern 1814
Gabri van de Schootbrugge Hilversum 1810
Jan Hoosbeek Woerden 1784
Marcel van Oort Gouda 1774
Leslie Tjoo Gouda 1773
Matthias Ehrhardt Gouda 1745
Sjaak Oosterlaken Schoonhoven 1743
Bart de Leeuw Woerden 1738
Ton van Rooijen Amersfoort 1726
Mark Pieterse Harmelen 1713
Carl Schoor Middelburg 1711
George Burlage Biddinghuizen 1700
Rob Camozzi Biddinghuizen 1700
Arie Post Vianen 1700
Marcel Dekker Uithoorn 1700
Hans Tuit Woerden 1680
Cees Samson Breukelen 1673
Gerard Arp Zoetermeer 1663
Henk Enserink Amsterdam 1662
Wim Mulder Ouderkerk 1656
Johan Lijding ? 1650
Ad Goes Woerden 1648
Hans Schreuder Dordrecht 1639
Leo Keijzer Nieuwegein 1631
Jan Pool Woerden 1623
Han Everaars Nieuwerkerk a/d IJssel 1620
Peter Dupain Woerden 1616
Ernst von Kreijfelt Amersfoort 1613
Bob Ameling Zoetermeer 1608
Jur van Weerden Woerden 1600
Coen Dortmond Barendrecht 1600
Piet van Rijs Zwijndrecht 1600
Aldo Oxener Woerden 1588
Frank Beusen Alphen a/d Rijn 1584
Peter Egelie Zeist 1581
Joost Rigter Nieuwegein 1578
Herman Stakenburg Alphen a/d Rijn 1574
Hans Buikema Vianen 1560
Otto Boot Zoetermeer 1550
Ben van Ginkel Bruchem 1543
Jacco Lind Woerden 1538
Nico van Harten Utrecht 1532
Jaap Halbersma Woerden 1529
Jan Hellevoort Doorn 1528
Jan Bulk Woerden 1526
Ron Woudsma De Meern 1526
Wim Bergers Pijnacker 1524
Leo de Vos Linschoten 1523
Henk Dankers Woerden 1522
Patrick Kreuning Ankeveen 1508
Henk Koksma Zeist 1500
Henk Schouten Leiden 1500
Piet Brouwer Oudewater 1497
Frans Janssen Woerden 1483
Annie de Jong Bodegraven 1477
Harrie Kramer Leerdam 1450
Marcel Pulles Ammerzoden 1445
Roel Jongenelen Hedel 1444
Wim van Denderen Beesd 1441
Mark Berisa Doorn 1428
Wim Peters Almere 1425
Aad van der Meer Schoonhoven 1405
Jelle Bottema Veenendaal 1397
Jim Meij Badhoevedorp 1396
Wilma Koene Woerden 1374
Floor Colje Woerden 1364
Jan van Os Woerden 1354
Jan Zonneveld Delft 1349
Gerrit van den Dool Zeist 1340
Bart van den Berg Hilversum 1334
Mariet Mourits Woerden 1330
Hans Morsink Hoogkarspel 1315
Bram Slagboom Hilversum 1311
Anton van Bokhoven Rotterdam 1300
Nilufer Karayilan Doorn 1293
Wim Meiborg Woerden 1276
Hans van der Zijde Wijk bij Duurstede 1255
Harry van Leeuwen Wijk bij Duurstede 1255
Yannick Six Oudewater 1250
Cor van Breugel Zwijndrecht 1250
Ton Oomen Woerden 1228
Gerard van Haaren Woerden 1221
Cor Rijsdijk Woerden 1212
Rinus Versteeg Haastrecht 1173
Sergio Groot Woerden 1143
Ina Kool Woerden 1115
Johan Knuijt Oudewater 1111