Okkerse & Schop advocaten Rapid 2019

Het jaarlijkse rapid toernooi dat schaakclub Woerden organiseert, wordt voor de 3e keer gesponsord door Okkerse & Schop advocaten. In 2019 zal het toernooi plaatsvinden op zaterdag 30 november.

Logo Okkerse & Schop kader pVoorheen vond dit succesvolle toernooi vele jaren plaats onder de namen Goudkuipje toernooi en de laatste paar jaar heette het het Rabo Rapid toernooi. De standaard formule, groepen van zes spelers van ongeveer gelijke sterkte, zal ook dit jaar weer worden toegepast, waarbij de bovenste drie spelers met een prijs naar huis gaan. U kunt u opgeven via de toernooidirecteur Ton de Nijs, tel: 06-20601011, e-mail: tonnijs@xs4all.nl.

Toernooivorm Zeskampen (indeling naar sterkte)
Speeltempo 30 minuten p.p.p.p.
Locatie Minkema scholengemeenschap,
Minkemalaan 1, 3446 GE in Woerden
(5 min van NS-station – Zuidzijde)
Start U wordt verzocht om 9:30 aanwezig te zijn
Duur Van 10:00 tot 17:00 uur
Inschrijfgeld € 10,00
Prijzen 3 per groep in natura
Inschrijven bij Ton de Nijs
tel: 06-20601011
e-mail: tonnijs@xs4all.nl

De deelnemerslijst:

Maurice Manoch Rotterdam 2031
Arjan van der Leij Rotterdam 2010
Tjerk Hacquebord Utrecht 2000
Ed Oosterlaken Oudewater 1984
Marcel Schröer Woerden 1980
Leen de Jong Bodegraven 1938
Paul de Freytas Hoogvliet-Rotterdam 1920
Gert Legemaat Doorn 1912
Hans van Steijn Woerden 1866
Marcel van Oort Gouda 1847
Cees van den Berg Amsterdam 1827
Gabri van der Schootbrugge Hilversum 1798
Matthias Ehrhardt Gouda 1797
Henk de Heer Woerden 1788
David Rutten Alphen a/d Rijn 1787
Mark Pieterse Harmelen 1775
Jan van Amsterdam Leiden 1756
Carl Schoor Middelburg 1749
Bart de Leeuw Woerden 1742
Ferdi Sieben Zoetermeer 1735
Jaap van den Berg Zoetermeer 1733
Christiaan Houpst Kootstertille 1716
Cees Samsom Breukelen 1709
Marcel Dekker Uithoorn 1700
Erick Moeri Leiden 1684
Ad Goes Woerden 1680
Jur van Weerden Woerden 1680
Hans Tuit Woerden 1676
Dirk-Jan Tinholt ? 1650
Julien Rentrop Woerden 1650
Peter Elisen Amsterdam 1649
Henk Dankers Vleuten 1640
Han Everaars Nieuwerkerk a/d IJssel 1636
Ed Eveleens Zoetermeer 1635
Bob Ameling Zoetermeer 1630
Hans Schreuder Dordrecht 1630
Jan Pool Woerden 1628
Leo Keijzer Nieuwegein 1614
Jos Derksen Doorn 1611
Ed Pot Leiderdorp 1608
Patrick Kreuning Ankeveen 1605
Gerard Arp Zoetermeer 1605
Coen Dortmond Barendrecht 1591
Henk Koksma Zeist 1586
Aldo Oxener Woerden 1582
Henri François Nieuwkoop 1577
Dirk Brinkman Zoetermeer 1573
Wiebe Brouwer Utrecht 1572
Willem Vink Woerden 1567
Jan Hellevoort Doorn 1565
Herman Stakenburg Alphen a/d Rijn 1563
Marcel Pulles Ammerzoden 1554
Henk Schouten Leiden 1550
Pia Sprong Woerden 1549
Leo de Vos Linschoten 1544
Roel in ‘t Veld Leiden 1541
Frans de Vreeze Amsterdam 1540
Otto Boot Zoetermeer 1540
Hans Buikema Vianen 1527
Ron Woudsma De Meern 1520
Han de Wit Wijk bij Duurstede 1520
Jacco Lind Woerden 1513
Jan Bulk Woerden 1507
Hans Pot Aalsmeer 1494
Ben van Ginkel Bruchem 1494
Kees Boersma Brasschaat 1491
Jan van Willigen Uithoorn 1480
Jaap Halbersma Woerden 1454
Jan Zonneveld Delft 1435
Roel Jongenelen Hedel 1435
Aad van der Meer Schoonhoven 1430
Willy Au Amsterdam 1424
Kees de Vlieger Nieuw-Vennep 1410
Jaap Bonninga Schoonhoven 1400
Sebastian Bernacki Woerden 1400
Frans Janssen Woerden 1390
Paul Westveer Leiden 1385
Marc Berisa Doorn 1368
Wilma Koene Woerden 1363
Alof Wolt Nieuwkoop 1352
Floor Coljé Woerden 1350
Jim Mey Badhoevedorp 1334
Nilufer Karayilan Doorn 1331
Ton van Bokhoven Rotterdam 1323
Jan van Os Woerden 1320
Dico van Breugel Zwijndrecht 1300
Hans Morsink Hoogkarspel 1285
Hans van der Zijde Wijk bij Duurstede 1278
Cor Rijsdijk Woerden 1255
Aad van Rossum Woerden 1250
Tjerk Hoek ? 1250
Yannick Six Oudewater 1202
Cor van Breugel Zwijndrecht 1200
Rinus Versteeg Haastrecht 1173
Ton Oomen Woerden 1127
Johan Knuijt Oudewater 1121
Henny Rutten Alphen a/d Rijn 1100