Rabo Rapid 2014 deelnemers

Dit is de voorlopige deelnemerslijst van het Rabo Rapid schaaktoernooi 2014
(bijgewerkt tot en met 27-11-2014)

naam woonplaats rating
Sten Goes Woerden 2200
Marcel Schroer Woerden 2164
Gerrie Bloothoofd Haarlem 2107
Peter Holscher Aartswoud 2076
Henk van der Scheer Leiden 2064
Hein Piet van der Spek Vleuten 2050
Ed Oosterlaken Oudewater 2037
Bas Jansen Vlist 1963
FP van den Bos Poeldijk 1951
Frans Bottenberg Gouda 1943
Gert Legemaat Doorn 1899
Conrad Kiers Linschoten 1878
Cor de Leeuw Woerden 1861
Richie Bartels Alphen a/d Rijn 1858
Jeroen Frijling Alphen a/d Rijn 1857
Arjan Plug Noordwijk 1854
Ronald Gouma ? 1850
Cees van den Berg Amsterdam 1850
Jaap van den Berg Zoetermeer 1826
Klaas Veldhuijsen De Meern 1822
Niels Matser Arnhem 1820
Wim Mulder Ouderkerk 1813
Bruun van der Laar Barneveld 1792
Sjaak Oosterlaken Schoonhoven 1785
Theo van Orsouw Rijswijk 1780
Paul van Schie Linschoten 1775
Leslie Tjoo Gouda 1764
Rob van Leyden Ter Aar 1760
Jan van Amsterdam Leiden 1754
Gerard Arp Zoetermeer 1750
Arie Post Vianen 1750
David Rutten ? 1742
Christiaan Houpst Kootstertille 1733
Ad Goes Woerden 1729
Cees Samson Breukelen 1718
Henk de Heer Linschoten 1711
G.A. Burlage Lelystad 1700
R. Camozzi Biddinghuizen 1700
Paul Oudshoorn Leiden 1699
Jean de Goeij Oudewater 1694
Ed Eveleens Zoetermeer 1693
Henk Dankers Vleuten 1688
Don van den Biggelaar Leiden 1677
Ferdi Sieben Zoetermeer 1668
Bart de Leeuw Woerden 1652
Ron Woudsma De Meern 1641
Hans van Steijn Leiden 1630
Jan Pool Woerden 1629
Jan Bulk Woerden 1626
Ron Klinkhamer Vinkeveen 1625
Herman Stakenburg Alphen a/d Rijn 1614
Henk Plantfeber Amsterdam 1610
Aldo Oxener Woerden 1606
Hans Ossebaar Woerden 1603
Henry Francois Nieuwkoop 1602
Coen Dortmond Zwijndrecht 1600
Jan Ordeman Veenendaal 1600
Piet van Rijs Zwijndrecht 1600
Henk Koksma Zeist 1600
Pia van Rossum Woerden 1594
Hans Buikema Vianen 1580
Ben van Ginkel Bruchem 1570
Nico van Harten Utrecht 1564
Piet Brouwer Oudewater 1563
Leo de Vos Linschoten 1560
Ed Pot Leiden 1560
Jan Pronk Woerden 1550
Otto Boot Zoetermeer 1540
Han de Wit Doorn 1533
Marcel Pulles Ammerzoden 1521
Jan Hellevoort Doorn-Driebergen 1502
Piet van Duijn Leiden 1500
Klaas Been Huizen 1496
David Bakker Utrecht 1496
Hans Krol Gouda 1495
Peter van Leyden Ter Aar 1485
Frans Janssen Woerden 1483
Raymond Schild Leiden 1475
Jan van Os Woerden 1471
Peter Elissen Amsterdam 1469
Ton van Bokhoven Zwijndrecht 1450
Jaap Halbersma Woerden 1448
Aad van der Meer Schoonhoven 1443
Floor Colje Woerden 1431
Alof Wolt Nieuwkoop 1418
Michel Togni Nieuwegein 1408
Rob van Oosterom Veenendaal 1405
Kelvin Kanne Vleuten 1375
Hans Morsink Hoogkarspel 1372
Dolf Hofs Nijmegen 1360
Jelle Bottema Veenendaal 1358
Henny Rutten Alphen a/d Rijn 1350
A. de Groot Harmelen 1350
Daan van Leeuwen ? 1350
Adri Vergeer Ede 1350
Frank Beusen Alphen a/d Rijn 1349
Bert-Jan Melchers Purmerend 1344
Ton de Nijs Woerden 1343
Nilufer Karayilan Doorn 1331
Cor Rijsdijk Woerden 1311
Wim Meiborg Woerden 1300
Ruud Hardeman Veenendaal 1300
Haullussy Huizen 1300
Remy Orlando Leiden 1300
Hans van der Zijde Wijk bij Duurstede 1286
Pierre Veelenturf Woerden 1275
Rinus Versteeg Haastrecht 1260
Cor van Breughel Zwijndrecht 1250
Ben van Bloppoel Dordrecht 1250
Gerard van Haaren Woerden 1222
Ton Oomen Woerden 1214
Aad van Rossum Woerden 1200
Ina Kool Woerden 1145
Mariet Mourits Woerden 1117
Frans van de Laar Alphen a/d Rijn 1113
Johan Knuijt Oudewater 1068
Wesley Stevense Alphen a/d Rijn 1000
Henk van Weers Woerden 998
Nils Neisingh Utrecht 823
Jacco Lind Woerden 793

 

Leave a Reply