Dick de Wit wint Goudkuipje 2009

Na een spannende strijd in groep 1 heeft Dick de Wit met een score van 3½ uit 5 het ERU Goudkuipje 2009 gewonnen. Ook Ad van den Berg uit Leiden had 3½ uit 5 door in de laatste ronde Michel de Wit te verslaan. Groep 1 was sterk bezet en de grote verrassing in groep 1 was promovendus Hans Ranft uit Capelle aan den IJssel. Tegen een op papier veel sterkere tegenstand wist hij met 3 uit 3 te starten. In de laatste twee ronden moest hij echter zijn meerdere erkennen in de gebroeders de Wit.

DickDeWit

Wedstrijdleider Wim Veelenturf kijkt vol bewondering naar winnaar Dick de Wit die zojuist zijn prijs in ontvangst heeft genomen.

NK Pastores 2009

Gelijktijdig met het Goudkuipje toernooi werd ook het NK Pastores 2009 gehouden.Overuigend Nederlands kampioen is geworden Piet Kooiman met 4½ uit 5.

Groep A

nr punten naam
1 4½ Piet Kooiman
2 4 Jan Seeleman
3 3 Jan Krans
4 1½ Vroegindewei
5 1½ Harry Jaspers Focks
6 ½ Henk Schouten

Groep B

nr punten naam
1 5 Arie Jan Mulder
2 2½ M. Spriensma
3 2 Teun van der Leer
4 2 J. van de Brink
5 1 Gijs Post
6 1 Zoodsma

Eindstanden

Groep 1

nr punten naam plaats
1 5 Dick de Wit Rotterdam
2 Ad van den Berg Leiderdorp
3 3 Michel de Wit Rotterdam
4 3 Hans Ranft Capelle aan den IJssel
5 Joost Mellegers Bodegraven
6 ½ Ed Oosterlaken Oudewater

 

Groep 2A

nr punten naam plaats
1 5 Marcel Schröer Woerden
2 3 Gosse Romkes Rotterdam
3 3 Peter Holscher Zwaag
4 2 Cor de Leeuw Woerden
5 1 Henk de Kleijnen Rotterdam
6 1 Gert Legemaat Doorn

 

Groep 2B

nr punten naam plaats
1 4 Jelle Wiering Woerden
2 3 Ton van Rooijen Almere
3 3 Arjan Plug Noordwijk
4 Klaas Veldhuijsen De Meern
5 Rick Verhoog  
6 1 Carl Schoor Woerden

 

Groep 2C

nr punten naam plaats
1 Henk de Heer Linschoten
2 3 Evert Jan Bosman Nieuwveen
3 Conrad Kiers Linschoten
4 Tom Officier Amersfoort
5 2 Tjerk Hacquebord Utrecht
6 Coen Dortmond Zwijndrecht

 

Groep 3A

nr punten naam plaats
1 Han Everaars Nieuwerkerk aan den IJssel
2 3 Marcel van Oort Gouda
3 3 Ral Simon Spijkenisse
4 Louis Hijweegen Wijk bij Duurstede
5 2 Lennart Kraaijenbrink Nieuwerkerk aan den IJssel
6 0 Cees Troost Schiedam

 
 

Groep 3B

nr punten naam plaats
1 3 Stefan Blom Utrecht
2 3 Diederick Casteleijn  
3 3 Bas Kuiper  
5 3 Aad Vermeulen  
5 Wim Mulder Oudekerk
6 ½ Hans Tuit Woerden

 

Groep 3C 

nr punten naam plaats
1 4 Paul van Schie Linschoten
2 3 Christiaan Houpst Kootstertille
3 Herman Stakenburg Alphen aan den Rijn
4 Wil Turk Leiden
5 2 Karel den Boer Nieuwegein
5 1 Derksen  

 

Groep 3D

nr punten naam plaats
1 Hans van Steijn Woerden
2 Paul Oudshoorn Leiden
3 3 Gerard Kastelein Rotterdam
4 Amanda Hijweegen Wijk bij Duurstede
5 2 Jan van Elburg Vlaardingen
6 ½ Vincent Verstege Houten

 
 

Groep 4A

nr punten naam plaats
1 4 Bart de Leeuw Woerden
2 Bert Drost Mijdrecht
3 3 Wim Kraaijkamp Amsterdam
4 Harrie Laan Nieuwerkerk aan den IJssel
5 Henk Stam Waddinxveen
5 ½ Henk Greven Doorn

 

Groep 4B

nr punten naam plaats
1 5 Jaap van den Berg Zoetermeer
2 3 Wim Langendijk  
3 Hans Kuijper Amsterdam
4 2 Henri van Duijl Zeist
5 Ernst von Kreijfelt Amersfoort
6 1 Cees Verburg Mijdrecht

 

Groep 4C

nr punten naam plaats
1 Marcel Dekker Uithoorn
2 4 Carel Verbiest Leiden
3 Jan Pronk Kamerik
4 2 Henk van der Jagt Zeist
5 2 Th. Siecker Vinkeveen
5 0 Hans Buikema Vianen

 

Groep 4D

nr punten naam plaats
1 A.B. Bayards Vianen
2 4 Robert Casteleijn  
3 3 Willem Vink Woerden
4 Pia van Rossum Woerden
4 Hans Krol Gouda
6 ½ Hans Koolhaas Amsterdam

 

Groep 4E

nr punten naam plaats
1 4 Joey Brokaar Hoogvliet 
2 3 Ruth Woning Culemborg
3 Ad Goes Woerden
4 Nico van Harten Utrecht
5 2 E.G. Pot Leiderdorp
6 1 Pieterjan Mellegers Nieuwegein

 
 

Groep 4F

nr punten naam plaats
1 4 Floris Lantzendörffer Den Haag
2 4 Klaas Been Huizen
3 Jeison van der Aalst Woerden
4 2 Jan Willems Krimpen aan den IJssel
5 Eddy Faverey Vleuten
6 1 Bob Ameling Zoetermeer

 

Groep 5A

nr punten naam plaats
1 3 Jean de Goeij Oudewater
2 3 Aldo Oxener Woerden
3 3 Mark Berisa Doorn
4 2 Paul Brouwer Rotterdam
4 2 Edward Faverey Breukelen
6 2 Koos Suyker Den Haag

 

Groep 5B

nr punten naam plaats
1 Leo de Vos Linschoten
2 Evert Kronemeijer Wilnis
3 3 Maarten Mellegers Nieuwegein
4 2 Rob van Oosterom Veenendaal
5 2 Piet Brouwer Oudewater
6 Edgar Reibel Haastrecht

  

Groep 5C

nr punten naam plaats
1 B. van Manen Dordrecht 
2 3 Ab Scheel Gouda
3 3 Peter Elisen Amsterdam Z-O
4 2 Arjen van den Berg Nieuwerbrug
5 2 Jaap Brokaar Hoogvliet
6 Wim Peters Almere

 

Groep 5D

nr punten naam plaats
1 3 Frank van Engelen Arnhem
2 3 Simon van der Beek Hekelingen
3 Joop Michel Rotterdam
4 Tjeerd Wiersma Waddinxveen
5 P.W.J.A. Snoek Woerden
6 Tjeerd Visser Zeist

 
 

Groep 6A 

nr punten naam plaats
1 4 A. van Bokhoven Zwijndrecht
2 4 Aad van der Meer Schoonhoven
3 Martijn Larink Leusden
4 2 Theo de Boer Woerden
5 Harry Storms Leiden
6 1 Wilma Koene Woerden

 

Groep 6B 

nr punten naam plaats
1 4 H. Ruslan Woerden
2 3 E.H. Singeling Krimpen a.d. IJssel
3 H. Monster Dordrecht
4 Raymaon Schild Leiden
5 2 Jan Zonneveld Den Hoorn
6 1 Jaap Halbersma Woerden

 

Groep 6C

nr punten naam plaats
1 Frans Janssen Woerden
2 4 Hennie Heima Amsterdam
3 3 R. Brands Driebergen
4 Jan Verboom Krimpen aan den IJssel
5 1 Ruud Hardeman Veenendaal
6 1 Cor Rijsdijk Woerden

 

Groep 7A

nr punten naam plaats
1 Wim Harms  
2 3 Hans Morsink Hoogkarspel
3 Floor Coljé Woerden
4 Natasja Hijweegen Wijk bij Duurstede
5 2 Jan Bulk Woerden
6 Nilüfer Karayilan Zeist

 
 

Groep 7B

nr punten naam plaats
1 5 Jan van Os Woerden
2 4 Arie Huisman Zwijndrecht
3 3 Arie de Kwant Krimpen aan den IJssel
4 2 Marten Nap Wilnis
5 Gert Boelhouwer Woerden
6 1 Piet Ravensberg Woerden

 

Groep 7C

nr punten naam plaats
1 Tim Hartog Linschoten
2 Gerard van Haaren Woerden
3 3 Theo Heukels Krimpen aan den IJssel
4 3 Piet van Duijn Leiden
5 1 Ton Oomen Woerden
6 1 Henk van Weers Woerden

 
 

Groep 8A

nr punten naam plaats
1 5 Zhi Yang Fan Rotterdam
2 4 Jan Ordelman Veenendaal
3 3 Ina Kool Woerden
4 Aad van Rossum Woerden
5 1 Frank de Jong Wijk Bij Duurstede

 

Groep 8B

nr punten naam plaats
1 4 Ernst Mol Vianen
2 4 Frank Gruters Wijk bij Duurstede
3 Gilles Lescure Deventer
4 2 Sergio Groot Woerden
5 1 Jan Super Woerden
6 0 Lorenzo de Wit Rotterdam