Rabo Rapid 2015 Deelnemers

Dit is de voorlopige deelnemerslijst van het Rabo Rapid schaaktoernooi 2015
(bijgewerkt tot en met 26-11-2015)

 

naam woonplaats rating
Rob Schoorl Zuidoostbeemster 2313
Sten Goes Woerden 2257
Marcel Schroer Woerden 2105
Peter Holscher Zwaag 2089
Symon Algera Rotterdam 2030
Ed Oosterlaken Oudewater 1999
Pim Ydo Utrecht 1992
Gert Legemaat Doorn 1979
Jim Reed Woerden 1968
Bas Jansen Vlist 1948
Frans Bottenberg Gouda 1948
Henk van der Scheer Leiden 1940
Cees van den Berg Amsterdam 1932
Paul de Freytas Spijkenisse 1923
Jimmy Geboers Lommel 1909
Theo van Orsouw Rijswijk 1895
Nick Schilder Volendam 1875
Marcel van Oort Gouda 1849
Gabry van de Schootbrugge Hilversum 1836
Carl Schoor Middelburg 1817
Matthias Ehrhardt Gouda 1810
FP van den Bos Poeldijk 1801
Wim Mulder Waddinxveen 1801
Cor de Leeuw Woerden 1800
Henk Kroon Vinkeveen 1800
Arie Post Vianen 1800
Henk de Heer Woerden 1790
Jaap van den Berg Zoetermeer 1786
Ton Mackaaij Utrecht 1784
Rob van Dongen Amsterdam 1782
Sjaak Oosterlaken Schoonhoven 1772
Jean de Goeij Oudewater 1763
Peter de Louw Waddinxveen 1756
Gerard Werkhoven Den Haag 1743
Cees Samsom Breukelen 1734
Leslie Tjoo Gouda 1733
Hans van Steijn Leiden 1723
Ad Goes Woerden 1722
Jan van Amsterdam Leiden 1720
Bob Ameling Zoetermeer 1714
Ton van Rooijen Amersfoort 1709
Ernst von Kreijfelt Almere 1705
Henk Enserink Amsterdam 1704
George Burlage Lelystad 1700
Rob Camozzi Biddinghuizen 1700
Marcel Dekker Uithoorn 1700
Marlo Coolen Amsterdam 1693
Jeroen Frijling Alphen a/d Rijn 1687
Ronald de Vries Zoetermeer 1687
Henk Dankers Woerden 1685
Henri Francois Nieuwkoop 1682
Jo Drijver Maarssen 1681
Gerard Arp Zoetermeer 1675
Jetze Heun Leiden 1663
Ruth Woning Culemborg 1641
Jan Bulk Woerden 1631
Wim Bergers Pijnacker 1625
Frans de Vreeze Amsterdam 1623
Eric Braun Arnhem 1614
Jos Derksen Doorn 1610
Peter Levassier Haarlem 1608
Coen Dortmond Zwijndrecht 1600
Piet van Rijs Zwijndrecht 1600
Ron Woudsma De Meern 1587
Ed Eveleens Zoetermeer 1585
Jan Pool Woerden 1584
Hans Ossebaar Woerden 1584
Pia Sprong Woerden 1576
Willem Vink Woerden 1567
Jan Hellevoort Doorn 1564
Nico van Harten Utrecht 1564
Mark Pieterse Woerden 1562
Henri Heres Almere 1561
Hans Buikema Vianen 1560
Klaas Been Huizen 1549
Wim Peters Almere 1545
Jonas Kallgren Staphorst 1533
Piet Brouwer Oudewater 1531
Ed Pot Leiden 1526
Cees Verburg Vinkeveen 1525
Marcel Pulles Ammerzoden 1521
Otto Boot Zoetermeer 1520
F Bakkes Haarlem 1515
Theo Rooijakkers Utrecht 1508
Hans Krol Gouda 1501
Cor Kortland Woerden 1500
Henk Koksma Zeist 1500
David Bakker Utrecht 1496
Aldo Oxener Woerden 1495
Leo de Vos Woerden 1486
Fank Beusen Alphen a/d Rijn 1468
Jan van Os Woerden 1448
Charles Gebhardt Leiden 1445
Jaap Halbersma Woerden 1440
Aad van der Meer Schoonhoven 1417
Frans Janssen Woerden 1412
Marc Berisa Doorn 1403
Jacco Lind Woerden 1400
Jur van Weerden Woerden 1400
Niels Neisingh Woerden 1400
Dolf Hofs Nijmegen 1400
Jelle Bottema Veenendaal 1400
Floor Colje Woerden 1364
Mark Gouderjaan Woerden 1350
Ton de Nijs Woerden 1338
Srinivasan Paramasivam Den Bosch 1322
Ton van Bokhoven Zwijndrecht 1300
Aad van Rossum Woerden 1300
Willem Meiborg Woerden 1300
Wim van Gessel Woerden 1276
Cor Rijsdijk Woerden 1266
Hans van der Zijde Wijk bij Duurstede 1261
Harrie van Leeuwen Wijk bij Duurstede 1261
Hans Berkheij Woerden 1255
Cor van Breugel Zwijndrecht 1250
Bas van Atteveldt Westbroek 1250
Henny Rutten Alphen a/d Rijn 1240
Gerard van Haaren Woerden 1236
Nilufer Karayilan Doorn 1235
Ina Kool Woerden 1229
Ton Oomen Woerden 1212
Rinus Versteeg Haastrecht 1169
Mariet Mourits Woerden 1113
Anne Berkheij Woerden 1100
Daan Atteveldt Westbroek 1000
Henk van Weers Woerden 980
Tim Mackaaij Utrecht 868