Rabo Rapid 2016 deelnemers

Dit is de voorlopige deelnemerslijst van het Rabo Rapid schaaktoernooi 2016
(bijgewerkt tot en met 2-12-2016)

 

naam woonplaats rating
Sten Goes Woerden 2257
Peter Ypma Gouda 2222
John Markus Naarden 2121
Ed Oosterlaken Oudewater 2042
Marcel Schröer Woerden 2012
Thom Beeren Zoetermeer 2009
Gert Legemaat Doorn 1983
Jim Reed Woerden 1975
Rogier Zoun Zoetermeer 1972
Frans Bottenberg Gouda 1970
Peter Holscher Zwaag 1967
Tjerk Hacquebord Utrecht 1958
Cees van den Berg Amsterdam 1949
Bas Jansen Vlist 1937
Jan Sybren Zagema Utrecht 1900
Rob van Dongen Amsterdam 1861
Klaas Veldhuijsen De Meern 1859
Jimmy Geboers Lommel 1835
Hans van Steijn Leiden 1830
Henk de Heer Woerden 1811
Paul de Freytas Spijkenisse 1805
Marcel van Oort Gouda 1802
Gabri van de Schootbrugge Hilversum 1801
Matthias Ehrhardt Oudewater 1799
Jan Hoosbeek Woerden 1797
Gerard Kastelein Rotterdam 1791
Henk Kroon Ouderkerk a/d Amstel 1781
Ferdi Sieben Zoetermeer 1752
Mark Pieterse Harmelen 1733
Ton van Rooijen Amersfoort 1728
Leo Keijzer Nieuwegein 1723
Jean de Goeij Oudewater 1720
Christiaan Houpst Kootstertille 1717
Cees Samson Breukelen 1713
Carl Schoor Middelburg 1711
Wim Mulder Waddinxveen 1709
Nils Neisingh Woerden 1700
Milto Pengel Alphen a/d Rijn 1700
Bob Ameling Zoetermeer 1684
Frans de Vreeze Amsterdam 1683
Pia Sprong Woerden 1653
Peter Dupain Woerden 1642
Ed Eveleens Zoetermeer 1635
David Bakker Utrecht 1634
Ad Goes Woerden 1632
Piet van Rijs Zwijndrecht 1600
Coen Dortmond Zwijndrecht 1600
Herman Stakenburg Alphen a/d Rijn 1594
Aldo Oxener Woerden 1578
Henk Dankers Woerden 1574
Wim Bergers Pijnacker 1566
Nico van Harten Utrecht 1564
Arco Floor Barneveld 1563
Piet Brouwer Oudewater 1562
Hans Buikema Vianen 1560
Leo de Vos Woerden 1555
Henri Francois Nieuwkoop 1554
Patrick Kreuning Ankeveen 1551
Otto Boot Zoetermeer 1550
Jan Bulk Woerden 1544
Ron Woudsma De Meern 1540
Jur van Weerden Woerden 1540
Wim Peters Almere 1531
Ben van Ginkel Bruchem 1522
Jan Hellevoort Doorn 1521
Adri Vergeer Ede 1500
Henk Koksma Zeist 1500
Cor Kortland Woerden 1500
Arjen van den Berg Woerden 1491
Klaas Been Huizen 1488
Diederik van Houten Hilversum 1482
Frans Janssen Woerden 1473
Jan van Os Woerden 1462
Marcel Pulles Ammerzoden 1451
Harrie Kramer Leerdam 1450
Roel Jongenelen Hedel 1416
Bram Slagboom Hilversum 1400
Jacco Lind Woerden 1396
Frank Beusen Alphen a/d Rijn 1392
Jelle Bottema Veenendaal 1376
Floor Colje Woerden 1364
Wim van Denderen Beesd 1364
Yannick Six Oudewater 1350
Dico van Breugel Zwijndrecht 1350
Wilma Koene Woerden 1343
Hans Morsink Hoogkarspel 1319
Ciro Catalan Zoetermeer 1315
Gerard van Haaren Woerden 1314
Nilufer Karayilan Doorn 1302
Ton van Bokhoven Zwijndrecht 1300
Aad van Rossum Woerden 1300
Bart van den Berg Hilversum 1300
Cor Rijsdijk Woerden 1274
Gert Overbeek Woerden 1259
Hans van der Zijde Wijk bij Duurstede 1255
Hans Berkheij Woerden 1255
Cor van Breugel Zwijndrecht 1250
Jan Ordelman Veenendaal 1250
Menno van Dijk Houten 1250
Mariet Mourits Woerden 1231
Sergio Groot Woerden 1226
Ton Oomen Woerden 1219
Jelmer van Aken De Meern 1204
Rinus Versteeg Haastrecht 1169
Ina Kool Woerden 1161
Johan Knuijt Oudewater 1145
Wim Meiborg Woerden 1143
Jan Super Woerden 1121